بهترین تبلت های قلم دار 2021

بهترین تبلت های قلم دار 2021

بررسی 5 تبلت قلم دار

بررسی ۵ تبلت قلم دار

تبلت‌های قلم‌دار ممکن است مناسب دسته‌ی خاصی از کاربران باشد؛ آن دسته‌ای که به خلق کردن علاقه دارند و دوست دارند با دست خط و حرکت قلم خودشان چیزی خلق کنند. اگر فکر می‌کنید که نیاز شما با یک تبلت قلم‌دار برطرف می‌شود این مطلب را از دست ندهید. در مقاله پیش رو قرار است ۵ تبلت با قابلیت استفاده از قلم را مورد بررسی قرار دهیم.

ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که زیاد یادداشت‌برداری می‌کنید یا حتی ممکن است طراحی باشید که نیاز به یک دستگاه قابل حمل برای کار داشته باشد؛ اگر چنین است پس یک تبلت قلم‌دار بخرید و آن را هر جا دوست دارید ببرید و با الهام از محیط چیزهای جذابی خلق کنید.

یکی دیگر از مزایای تبلت‌های قلم دار این است که هر چیزی که با آن‌ها طراحی می‌کنید یا می‌نویسید را می‌توانید به راحتی پاک کنید و دیگر نیازی نیست که دست نوشته‌های خط خورده یا طرح‌های کثیف داشته باشید. از طرف دیگر اغلب تبلت‌های قلم‌دار قابلیت اتصال به کیبورد فیزیکی دارند و به راحتی می‌توانید از آن‌ها مانند یک لپ‌تاپ استفاده کنید.

اگر نقاش دیجیتال هستید، یافتن قلمی با حساسیت، روانی و صافی کافی کاری سخت خواهد بود. در چنین شرایطی می‌توانید با خرید یک تبلت قلم دار، هر نوع قلمی که می‌خواهید را انتخاب کنید و طراحی خود را انجام دهید.

 

قبل از شروع مقاله لازم است یادآوری کنیم که فهرست پیش‌رو بر حسب قدرت پردازنده نیست؛ بلکه تلاش شده تا بهترین تبلت‌های قلم‌دار را براساس پشتیبانی از قلم و حساسیت آن‌ها نسبت به این قطعه جانبی، مورد بررسی قرار دهیم.

محصولات این فهرست دارای سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS و ویندوز هستند و می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. با مجله اعتبارکالا و بررسی ۵ تبلت قلم دار همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *